Táto stránka používa cookies. Pokračovaním v prezeraní tejto stránky súhlasíte s tým, že môžeme používať cookies a môžete tiež spravovať preferencie.
Zistite si ďalšie informácie.
close

Predstavenie spoločnosti

Vitajte v spoločnosti BenQ - vedúceho inovátora v oblasti digitálnych zariadení pre životný štýl navrhnutých prinášať potešenie a kvalitu do života.


BenQ je v dnešnej dobe digitálneho zbližovania svetoznámym priekopníkom, odlišujúci sa unikátnou filozofiou "Na potešení záleží". V tomto duchu sa nesie všetka technológia a každý ocenený výrobok, ktorý vyrábame. Je základom nášho výrobkového rozvoja, obchodného modelu, spolupráce a podnikovej kultúry. Inšpiruje našich obetavých zamestnancov a ukazuje nám smer v celosvetovom meradle.


"Na potešení záleží" - ako základ našej existencie, je zasvätené pozdvihnutiu života ako takého na vyššiu úroveň slobody, produktivity, jednoduchosti a potešenia. Veríme, že s našim neustálym úsilím budovať v ústrety lepšej budúcnosti, budú veci vyzerať skvelo!


Spolu s bohatými prostriedkami a osvedčenou odbornosťou v navrhovaní výrobkov, vzhľadu, mobilného riešenia a sieťového zbližovania technológií, ponúka BenQ širokú škálu produktov:

-Projektory

-LDC displeje

-LCD televízory

-Osobné počítače All-in-one

-Notebooky

-Netbooky

-Digitálne fotoaparáty

-Mobilné telefóny